Chance the Rapper flet për albumin e ri

18 korrik 11:10

Chance the Rapper është gati për ta lëshuar albumin e tij të ri.

Reperi 26-vjeçar zbuloi titullin dhe datën e lëshimit gjatë një paraqitje në The Tonight Shou me Jimmy Fallon.

Ai tregoi se albumi titullohet “The Big Day” dhe do të dalë të premten më 26 korrik.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Cameron Boyce është djegur pas vdekjes së tij në fillim…