Chelsea ‘blindon’ Azpilicuetan  

04 dhjetor 14:55

Mbrojtësi i Chelseat, Cesar Azpilicueta ka nënshkruar një kontratë të re katërvjeçare me skuadrën nga ‘Stamford Bridge’.

“Unë jam shumë i lumtur që e kam zgjatur qëndrimin tim këtu në Chelsea. Që kur erdha, ndjeva gëzim dhe përgjegjësi për të luajtur në këtë klub. Çdo herë që shkoj në fushë përpiqem të bëj më të mirën. Shpresojmë se do ta dërgojmë Chelsean aty ku i takon. Që kur arrita në vitin 2012, dëshira ime gjithmonë ka qenë që të jap më të mirën dhe të luftoj për këtë klub”, ka thënë Azpilicueta faqen e klubit anglez.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pjesëmarrja ose jo e Partisë Social Demokrate (PSD) në delegacionin…