Chris Brown dëshiron një turne me Rihannan

13 shkurt 2018 | 11:56

Këngëtari i famshëm Chris Brown ka bërë bujë me deklaratën e fundit.

Në një postim në rrjetin social në “Twitter”, ai ka shprehur dëshirën për të bërë një turne muzikor me këngëtarët më të suksesshëm në industri.

Në këtë turne përfshihet Beyonce, Bruno Mars, vetë ai dhe çuditërisht edhe me Rihannën me të cilën ka pasur shumë probleme në të kaluarën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri për Forcën e Sigurisë së Kosovës (MFSK), Rrustem Berisha,…