Chris Martin dhe Dakota Johnson i japin fund lidhjes

18 qershor 11:17

Chris Martin dhe Dakota Johnson janë ndarë pas 18 muajsh së bashku. Marrëdhënia raportohet se përfundoi muajin e kaluar.

Ndarja e tyre i befasoi të gjithë pasi çifti po diskutonte mundësinë e fejesës. “Ata po diskutonin për t’u fejuar, por tani thonë se vendosën të ndaheshin.

Kjo ishte një surprizë për të gjithë”, ka thënë një mik i tyre për “The Sun”. Këngëtari dhe aktorja gjithmonë kanë treguar hapur dashurinë për njëri-tjetrin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Grupi Spice Girls është rikthyer në skenë pas disa vjetëve.…