Chrissy Teigen do t’i heqë implantet e gjoksit

29 maj 14:55

Kur Chrissy Teigen shkroi në “Twitter” se do t’i nënshtrohej një operacioni, njerëzit patën pyetje. Në një postim në “Instagram”, modelja shpjegoi së fundmi operacionin misterioz  – do të heqë implantet e gjoksit.

Në mars, Teigen tha se ka vendosur implante në gjoks kur ishte në moshën 20-vjeçare. “Po, e kam bërë gjoksin kur isha 20 vjeç,” tha ajo për Glamour. “Por më vonë vijnë në jetë fëmijët dhe gjoksi mbushet me qumësht.”

Asokohe, Chrissy tha se po konsideronte faktin e heqjes së impanteve, por nuk ishte e sigurt dhe ndihej e frikësuar nga operacioni, por mesa duket tashmë e ka ndarë mendjen. Në një foto ku shfaqet topless në “Instagram”, Chrissy shkroi se “implantet e kanë kufizuar për sa i përket pjesës së veshjeve dhe nuk ndihet rehat”.

Nuk është hera e parë që Teigen flet për ndërhyrjet estetike. Në një intervistë për Refinery29, ajo tha se ka hequr dhjam në zonën afër sqetullave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kur ra pandemia e Covid-19, ekspertët parashikuan që Japonia do…