Chyna nuk do t’ia dalë me padinë kundër Kardashianëve

13 maj 13:01

Një pjesë e padisë se Blav Chyna do të hidhet poshtë, pasi një gjykatës ka vlerësuar se nuk është faji i Kardashianëve që ajo ka humbur shoun televiziv.

Sipas dokumenteve ligjore, Chyna pretendon se Kris Jenneri dhe vajzat e saj kanë kërkuar nga “E!” ta ndalojë shoun “Rob & Chyna”. Megjithatë, gjykatësi ka vlerësuar se “E!” kishte të drejtë brenda kontratës që të mos e vazhdonte serinë. Chyna mund të ndryshojë padinë në këtë rast, derisa ajo ka ende beteja ligjore me Kardashianët.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
The Weeknd dhe Bella Hadid duket se janë një hap…