City kërkon Iscon dhe Kanen

06 prill 12:24

Ylli i Tottenham Hotspurit, Harry Kane dhe mesfushori i Real Madridit, Isco, janë duke u përcjellë me kujdes nga Manchester City.

Mesfushori spanjoll është pranë prishjes së marrëdhënieve me “Los Blancos” dhe Pep Guardiola do të mundohet ta shfrytëzojë këtë gjë.

Raportet thonë se edhe Kane pritet të kalojë tek City, pasi do të pëlqente të luante krah 25-vjeçarit dhe të mos kalojë në Madrid nëse ai shitet.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se buxheti…