Conor McGregor del nga burgu

14 mars 2019 | 11:29

Conor McGregor është liruar nga burgu. 30-vjeçari u pa duke dalë nga një ndërtesë të hënën vonë në Miami.

Conor u arrestua pasi mori telefonin e një fansi dhe ia theu më pas. Ai u akuzua për grabitje dhe keqtrajtim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Conor McGregor është liruar nga burgu. 30-vjeçari u pa duke…