Conte merr drejtimin e Milanit?

29 korrik 2018 | 15:05

Milan është duke përgatitur një kontratë trevjeçare për Antonio Conten, por gjithçka varet nga situata me Chelsean.

Kuqezinjtë kanë mohuar publikisht zëvendësimin potencial të trajnerit Gennaro Gattuso, por thashethemet për Conten nuk po zhduken.

Tani “Tuttosport: ka raportuar se Conte ka ka një kontratë trevjeçare në tavolinë.
Gjithsesi, marrëveshja mund të mbyllet vetëm nëse Conte mbyll shpejt mosmarrëveshjet me Chelsaean.

Blutë kanë shkarkuar trajnerin italian i cili thuhet se do të hedhë në gjyq klubin londinez dhe do një dëmshpërblim 10 milionë euro.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori kinez në Beograd, Li Mancheng, ka thënë se arritja…