Costa mungon dhjetë javë

03 dhjetor 2018 | 15:37

Sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Costa do të mungoj rreth dhjetë javë, pasi do të operohet në Brazil.

Costa ka probleme në këmbë dhe operimi duhet të ndodh, kurse sulmuesi do të jetë gati për pjesën vendimtare të sezonit, si në La Liga, ashtu edhe në Ligën e Kampionëve. Në mungesë të Costës, Griezmannit do t’i ndihmojnë në sulem Kaliniqi, Gelsoni dhe Correa.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Studentë të kolegjit ISPE kanë realizuar një numër vizitash të…