Ç’po bën Bella dhe Hailey?

30 prill 2018 | 11:16

Hailey Baldwin dhe Bella Hadid janë dy nga modelet më seksi të momentit.

Këtë të shtunë bukuroshet 21-vjeçare kanë dhuruar një “shfaqje” të nxehtë në Miami.

Ish e dashura e Justin Bieber është fotografuar e ulur sipër Bellas ndërkohë që ajo ishte shtrirë në shezllon.

Më pas, Hadid e veshur me bikini ka ekspozuar format e saj mahnitëse.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës (BSPK) nesër do të…