Daja ia uron ditëlindjen nipit (Foto)

06 prill 08:37

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, feston sot ditëlindjen e tij.

Atij shumë kolegët nga AAK-ja ia kanë uruar ditëlindjen, por një urim të veçantë ka marrë edhe nga daja i tij, bashkëluftetari, ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Lahi Brahimaj.

“Shumë i nderuari Gjeneral urime datelindjen, paq jetën e gjatë dhe me shëndet të plot, dhe të lumtur. Ashtu siç ishim krenar me Ju në luftë, edhe sot në paqe. Urime nipi im”, ka shkruar Brahimaj në llogarinë e vet në Facebook.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Zenun Pajaziti, ka…