David Beckhami mahniti botën me foton e adhurueshme me të bijën

07 janar 2018 | 13:11

David Beckhami dhe vajza e tij Harperi u bënë plotësisht si personazhet e adhuruar të Disneyt.

Beckhamët të cilët i kaluan pushimet në Miami për Vitin e Ri kaluan plot kohë familjare, ku Davidi dhe Harperi sollën një pamje të bukur nga filmi vizatimor i vitit 1995.

Victoria Beckham ishte ajo që shpërndau fotografinë për 18.2 milionë fansat e saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania indiane “H-Bots Robotics” ka nisur punën për ta krijuar…