Delet sulmojnë zyrtarët e komunës

17 dhjetor 08:33

Edhe të tilla gjëra, të padëgjuara më parë, ndodhin.

Kjo ngjarje ka ndodhur në hyrje të ndërtesës së bashkisë, në qytetin e Nevsehir, Turqi.

Një tufë delesh shkaktoi kaos teksa ndiqte pas zyrtarët e punonjësit e këtij institucioni, pasi arratisjes nga një fermë.

Pamjet e kamerave të sigurisë, të shpërndara në mediat sociale, tregojnë delet, dhitë dhe qengjat që ‘bastisin’ bashkinë, të hënën në mëngjes.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një ekip prej 10 shkencëtarëve ndërkombëtarë do të udhëtojnë në…