Demi arrin 10 milionë ndjekës në “Instagram”

11 shtator 11:40

Nuk më besohet që kam arritur 10 milionë mbështetës. Kështu ka shkruar Demi Rose në llogarinë e vet në “Instagram”. Teksa ka publikuar një foto bardhë e zi me të brendshme, ish e dashura e Tygas ka shprehur mirënjohjen për fansat e saj. “Ju dua. E dini apo jo historinë time, e vlerësoj të gjithë dashurinë tuaj dhe fjalët e mira. Ju më ngrini lart dhe unë dua gjithashtu t’ju ngre po aq lart. Me ngadalë, por me siguri që po bëhem më e fortë dhe personi që duhet të jem. Koha është ilaç dhe po tregohem e duruar me veten time. Do të doja t’ju ndihmoja dhe t’ju frymëzoja të gjithëve më shumë. Mjafton të bëni më të mirën tuaj, me ritmin tuaj”, ka shkruar modeluesja britanike.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Olya Abramovich është një nga “yjet në ngritje” të modës,…