Demi Lovato e tepron me heroinën, shtrohet në spital

26 korrik 2018 | 10:56

Këngëtarja Demi Lovato është shtruar në spital, pasi mori overdozë heroine.

Raportohet se stafi mjekësor ka gjetur këngëtaren në gjendje të pavetëdijshme në një shtëpi në “Hollywood Hills”.

Sipas medieve amerikane, gjendja e saj është e qëndrueshme. 25-vjeçarja është e vetëdijshme dhe frymëmarrja e saj është mirë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja Demi Lovato është shtruar në spital, pasi mori overdozë…