Demi Lovato i rikthehet filmit

23 gusht 2019 | 12:30

Aktorja e njohur Demi Lovato është rikthyer sërish në fushën e aktrimit. Këtë e ka bërë me dije vetë Lovato me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”. Në videon e publikuar nga Lovato është aktori dhe regjisori Will Ferrel, i cili thotë se në filmin e tij të ri do të aktrojë edhe Demi Lovato. Në këtë video Ferrel i uron ditëlindjen Lovatos, duke i ofruar një tortë që t’u frynte qirinjve. Lovato do të aktrojë në komedinë e Will Ferrel “Eurovision”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur me prejardhje nga Prishtina, Rita Ora, ka…