Demi Rose kështu e fillon ditën!

25 janar 12:14

Modelja e njohur, Demi Rose asnjëherë nuk heziton ti ekspozoj format impresive.

Edhe së fundi herë ka publikuar një imazh komplet e zhveshur duke treguar pikat e saj të forta.

Në llogarinë e saj të Instagramit, modelja ka ndarë me adhuruesit e saj një fotografi bardh e zi ku nuk ka lënë vend për imagjinatë.

Linjat e saj ‘bombastike’ nuk mund të kalonin pa vëmendje duke marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Ndryshe, 23 vjeçarja është në lidhje me Dj e njohur, Chris Martinez.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Sylejman Selimi, është…