Demi Rose poston shumë poza seksi në më pa se 24 orë, a mund t’i bllokohet “Instagram”-i?

10 gusht 13:17

Modelja e famshme, Demi Rose, i ka tërbuar miliona ndjekësit me disa “selfie” që nxirrte në pah gjoksin e saj të madh. Me këto foto, ajo kujtoi ngjyrën e saj të mëparshme të flokëve.

E reja, e cila njihet për përmbajtjet e saj seksi dhe postimet e saj janë vlerësuar me X, nuk e ka aspak problem që të ekspozojë trupin. Madje ajo herë pas here ka postuar edhe poza ku shfaqet totalisht nudo.

“E çmendur sa bionde isha, apo jo?”, ka shkruar ajo në postimin e parë ku shfaqej e ulur në një tavolinë teksa vështronte nga larg.

Më pas Demi ka postuar edhe disa poza të tjera mjaft provokuese, ku sërish gjithë vëmendjen e merrte gjoksi i saj. Por fotografia e radhës ishte më  e ‘rrezikshmja’, pasi ajo pozoi me gjoksin e saj plotësisht të ekspozuar.

Me gjithë këto postime kaq seksi dhe provokuese brenda 24 orëve, Rose mund të ketë probleme me “Instagram”-in.

A mund t’i bllokohet “Instagram”-i? Modelja e kolme poston

A mund t’i bllokohet “Instagram”-i? Modelja e kolme postonA mund t’i bllokohet “Instagram”-i? Modelja e kolme postonA mund t’i bllokohet “Instagram”-i? Modelja e kolme postonA mund t’i bllokohet “Instagram”-i? Modelja e kolme poston

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova është shtet multietnik dhe si e tillë, s’mund të…