Dënohen dyshja Kessie-Bakayoko

19 prill 2019 | 18:02

Dyshja e Milanit, Franck Kessie dhe Tiemoue Bakayoko raportohet se janë dënuar me 86 mijë euro, por s’do të hapen hetime për thirrjet raciste të Lazios.

Sipas medieve italiane, Milani dhe të dy lojtarët kanë pranuar këtë dënim.

Kjo gjobë vjen pasi Kessie dhe Bakayoko kishin prezantuar fanellën e Francesco Acerbit si trofe pas fitores prej 1 me 0 të Milanit ndaj Lazios.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me ftesën e Odës Ekonomike Gjermano-Kosovare, ministri i Zhvillimit Ekonomik,…