Deputeti Islam Pacolli në ndeshjen Kosovë – Shqipëri

29 maj 2018 | 22:58

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Islam Pacolli ishte i pranishëm në ndeshjen e zhvilluar sonte në mes Kosovës dhe Shqipërisë në Cyrih të Zvicrës.

Ai ndihet i lumtur se ishte i pranishëm në këtë ndeshje, kurse Shqipërisë dhe Kosovës iu ka uruar suksese në ndeshjet e ardhshme.

“Tejet i lumtur që sonte isha i pranishëm për të shikuar drejtpërdrejt ndeshjen ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës në futboll, në stadiumin Letzigrund të Cyrihut. Një ndeshje me plot emocione në një atmosferë të mrekullueshme. Ju uroj fat dhe shumë suksese në ndeshjet e ardhshme Shqipërisë dhe Kosovës!”, ka shkruar Pacolli në “Facebook”.

Fotografia e Islam Pacolli

Fotografia e Islam Pacolli

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
53 vjeçari me inicialet L.B., pjesëtar i komunitetit serb, i…