Deputeti Ramadani bëhet baba për të tretën herë

22 mars 00:58

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Valon Ramadani është bërë baba për të tretën herë.

Ramadani ka postuar një foto në profilin e tij në “Facebook”, aty ku ndan edhe lajmin për miqtë dhe mbështetësit e tij.

“Erdës e Reas iu shtua edhe një motër, ndërkaq unë e Mirjeta jemi të lumtur që e kemi edhe një vajzë.”, ka shkruar Ramadani.

Valoni ka edhe dy vajza tjera, Erda dhe Rea dhe tani atyre u ka lindë edhe një motër, Dua.

Postimi i plotë i deputetit Ramadani:

Erdës e Reas iu shtua edhe një motër, ndërkaq unë e Mirjeta jemi të lumtur që e kemi edhe një vajzë.

Mbrëmë u lind Dua të cilën po e prisnim plot gëzim dhe bashkë me Mirjetën janë mirë me shëndet.

Vajzat janë hare e shtëpisë dhe Dua e ka rritur edhe më shumë ngazëllimin te ne ❤️

Valon Ramadani

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e…