Deputetja e LV-së: Na priftë e mbara

02 shkurt 11:07

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Kollçaku-Mulhaxha, ka postuar një foto së bashku me nënkryetaren e Lidhjes Demokratike të Kosovës Vjosa Osmani si dhe me deputeten tjetër të VV-së Albulena Haxhiu.

“Na priftë e mbara”, ka shkruar ajo.

Sot Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës kanë arritur marrëveshjen për bashkëqeverisje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KB Peja ka konfirmuar se ka shkarkuar trajnerin, Jeromin Sarin.…