Dërguti: Në opozitë protesta gjithëpopullore, në pushtet aksione policore

13 tetor 13:05

Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti, ka ironizuar me aksionin e Policisë së Kosovës në veri dhe në pjesët tjera të vendit.

Në profilin e saj në “Facebook”, ajo ka shkruar se kur ishte në opozitë kryeministri aktual organizonte protesta gjithëpopullore, kurse tani po ndërmerr aksione policore.

“Në opozitë protesta gjithëpopullore, në pushtet aksione policore”, ka shkruar Dërguti.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë, Edita Tahiri, ka…