Deti qetëson edhe Mileyn

21 janar 2018 | 12:08

Deti na qetëson të gjithëve dhe duket se ka pasur të njëjtin efekt edhe të Miley Cyrusit.

Këngëtarja 25-vjeçare, e cila pak kohë më parë kishte pushtuar mediet rozë me skandalet e saj, është fotografuar më në formë se kurrë në Byron Bay.

E veshur me bikini të zeza, Miley dukej mahnitëse, ndërkohë që shijonte rrezet e diellit krahë partnerit të saj Liam Hemsworth në plazhin australian.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bella Hadidi me këmbët e saj të gjata e të…