Bella Hadidi prezanton trendin e ri të çizmeve

21 janar 2018 | 12:06

Bella Hadidi me këmbët e saj të gjata e të holla ka prezantuar trendin më të ri të çizmeve.

Ajo ndodhet në Paris për javën e modës, ndërkohë veç pasarelave ajo këtë herë kishte veshur një palë çizme të gjata deri te gjuri me motive florale dhe plastike.

Modeluesja 21-vjeçare kishte veshur një fustan të shkurtër për ta kombinuar më tej me çizmet.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bella Hadidi me këmbët e saj të gjata e të…