Dhoma gjumi, zyrë, dhomë ngrënie, ja si duket një tren mbretëror

08 dhjetor 14:10

FOTO/ Dhoma gjumi, zyrë, dhomë ngrënie, ja si duket një tren

Është një javë e rëndësishme për dukeshën e Kebrixhit, pasi ajo shënoi një moment historik duke udhëtuar për herë të parë me Trenin Mbretëror.

Kate është bashkuar me burrin e saj Princ William për një turne tre-ditor në Britani, gjatë të cilit ata do të takojnë punëtorë të vijës së parë, vullnetarë, stafin e shtëpive të kujdesit dhe mësuesit të cilët kanë punuar gjatë të gjithë pandeminë Covid.

FOTO/ Dhoma gjumi, zyrë, dhomë ngrënie, ja si duket një tren

Treni ka dhoma gjumi, banjo, një dhomë ndenje dhe një dhomë të madhe ngrënie. Ekziston edhe një zyrë ku Mbretëresha punon gjatë udhëtimeve të saj.

FOTO/ Dhoma gjumi, zyrë, dhomë ngrënie, ja si duket një tren

Treni ka gjithashtu hapësirë ??për stafin e saj, dhe ka dhoma gjumi me shtretër marinari.

FOTO/ Dhoma gjumi, zyrë, dhomë ngrënie, ja si duket një tren

Ndërsa kjo është hera e parë që Kate udhëton me tren, Meghan Markle udhëtoi me të të vetëm disa javë pas dasmës së saj mbretërore.

FOTO/ Dhoma gjumi, zyrë, dhomë ngrënie, ja si duket një tren

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Komunën e Klinës kanë filluar punimet për ndërtimin e…