Diane Kruger kërkon privatësi për vajzën e porsalindur

10 janar 11:07

Aktorja 42-vjeçare, Diane Kruger, ka kërkuar nga fansat, paparacët dhe të gjithë të tjerët, që ta respektojnë privatësinë e vajzës së saj të sapolindur, për të mos publikuar fotografi online.

Kruger dhe i dashuri i saj Norman Reedus së fundmi mirëpritën vajzën e tyre në botë. “Të dashur fansa, adhurues, paparacë dhe të gjithë të tjerët. Ne ishim të etiketuar në këtë foto.

Këto imazhe janë bërë pa pëlqimin tonë dhe ekspozojnë një fëmijë të pafajshëm”, ka shkruar aktorja Kruger në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara