Digjen rreth 300 rrënjë ullinj në Fier (Video)

21 gusht 2019 | 15:41

Një zjarr ka rënë në fshatin Peshtan të Fierit.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse të Patosit dhe Fierit, të cilat po punojnë për fikjen e flakëve.

Mësohet se deri më tani janë djegur rreth 300 rrënjë ullinj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Skënder Reçica, ka…