Digjet baraka në oborrin e UP-së

31 korrik 21:06

Rreth orës 19:30 është djegur baraka që gjendet pran Fakultetit të Filologjisë, në Prishtinë.

Policia, KEDS-i dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin, raporton lajmi.net.

Një banor afër barakës i ka thënë lajmi.net se si fillim nga shtëpia ka filluar të dal tym e më pas janë mbushur tavanet e shtëpisë.

Objekti ishte i mbyllur, pasi pronari nuk ishte i pranishëm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas reshjeve të mëdha të shiut dhe erërave të forta,…