Digjet një banesë në Prishtinë

07 shkurt 10:59

Një banesë në Prishtinë është kapluar nga flakët.

Rasti ka ndodhur në afërsi të parkut të qytetit, ndërsa të pranishëm janë parë ekipet e policisë dhe të zjarrfikësve.

Nuk raportohet për ndonjë të lënduar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KF Liria i ka falënderuar disa nga mbështetësit, duke u…