KF Liria, mirënjohje për mbështetësit

07 shkurt 10:57

KF Liria i ka falënderuar disa nga mbështetësit, duke u dhënë mirënjohje. Pa dyshim se mbështetësja kryesore e kësaj skuadre vazhdon të mbetet komuna.

Kryesia KF Liria për arritjet dhe sukseset, krahas komunës, falënderon edhe Policinë e Kosovës, Shërbimin e Urgjencës, Kabinetin “Five Stars” si dhe subjektet e tjera që në cilëndo formë po e mbështesin klubin. Liria pret mbështetje edhe më të madhe në prag të stinorit pranveror nga të gjitha subjektet.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Integrimit Evropian (MIE), Dhurata Hoxha, në një konferencë…