Digjet një shtëpi në Llabjan të Novobërdës

13 dhjetor 09:27

Persona të panjohur i kanë vëne zjarrin shtëpisë dhe garazhit, pronë e një shqiptari.

Policia bën të ditur se në vendin e ngjarjes kane dal njësitet përkatëse ndërsa, zjarfikësit ka lokalizuar zjarrin.

Sipas viktimës nga zjarri janë dëmtuar një veturë, një traktor dhe kulmi i shtëpisë.

Nuk raportohet për të lënduar në këtë rast.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një makinë Ferrari 250 GT LWB, prodhim i vitit 1959,…