Dihen skuadrat gjysmëfinaliste të Kupës në futsall

07 dhjetor 2023 | 14:30

Janë zhvilluar ndeshjet e çerekfinale të Kupës së Kosovës në futsall.

Edhe ky rreth solli rezultate të pritura, ku tutje kaluan skuadrat favorite, të cilat realizuan fitore bindëse.

Prishtina 01, Drenica, Liqeni dhe Mabetex Prishtina do të luajnë në gjysmëfinale, ndeshje të cilat janë paraparë të zhvillohen me sistem vajtje ardhje në datat 24 shkurt dhe 2 mars të vitit të ardhshëm.

Rezultatet:
Prishtina 01 – Vjosa 5:1
Drenasi – Drenica 1:4
Fidacom – Liqeni 2:4
Prishtina – Mabetex Pr 2:5

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Enver…