Diona ka një surprizë për fansat e saj

23 gusht 2019 | 12:17

Diona Fona nuk e ka përmbyllur ende sezonin veror. Këngëtarja simpatike ka postuar në rrjetin social “Instagram” një video paralajmëruese të këngës së saj të re për të cilën ka shkruar se do të publikohet së shpejti. “Kataleya” duket se do të quhet projekti muzikor në fjalë dhe ne mezi presim ta shohim dhe ta dëgjojmë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në prag të fillimit të vitit të ri shkollor, komuna…