Distria, e argjendtë në Izrael

26 prill 2018 | 17:59

Xhudistja Distria Krasniqi e ka fituar medaljen e argjendtë në Kampionatit Evropian që po mbahet në Tel Aviv.

Distria Krasniqi në finale për medaljen e artë pësoi humbje nga xhudisitja e Rusisë, Natalia Kuziutina.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,…