DITËLINDJA E KRYEDIPLOMATIT SHQIPTAR TË MAQEDONISË SË VERIUT ËSHTË EVENIMENT I VEÇANTË

11 shtator 2023 | 18:57

 

Ismet Sylejmani

I nderuar Miku im Bujar Osmani!
Shumë urime për ditelindjen e radhës, balli dhe nderi i diplomacisë shqiptare të Maqedonisë së Veriut!

Ti je njëra nga dëshmitë e mëdha dhe reale, se duke qenë afër kryediplomatit të madh e të lavdishëm ilegal të LPK-së, afër themeluesit të UÇK-së në Kosovë e në Maqedoni të Veriut, afër themeluesit dhe Kryetarit historik e legjendar të Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmetit, je rritur e je bërë madhështor në përmasa të mëdha dhe je duke shkëlqyer përkrah emrave të mëdhenj të diplomacisë botërore!

Me politikan si Ty dhe të tjerë sikur Ty, afër diellit të galaktikës politike shqiptare Ali Ahmeti, e ardhmja me suksese të mëdha, është e do të jetë e sigurtë!

💯 të lumtura, shëndet e suksese Ty dhe familjes Tënde!
Gëzuar🥂🎉

Me shumë respekt,
Ismet Sylejmani,
Prishtinë, 11 Shtator 2023!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, ka paralajmëruar takim…