Donaldi dhe Trixa ishin në mision, Egzona largohet duke qarë

16 janar 12:32

Situata e krijuara brenda shtëpisë së BBV-së ka eskaluar tash e dy ditë.

Egzona ishte ajo që e pësoi në këtë mes.

Ajo shpërtheu në lot pasi Beatrixa bëri sjellje jo të hijshme ndaj saj duke e akuzuar atë se po afrohet me Donaldin.

Edhe pse Donaldi mundohej ta qetësoj atë, si duket e gjitha ishte një lojë.

Donaldi dhe Trixa kishin një mision nga ‘Vëllai i Madh’ që të dramatizonin situatën.

Ishte Beatrixa ajo e cila njoftoi banorët duke lexuar zarfin nga produksioni. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Egzonën e cila ka shpërthyer edhe më shumë në lot.

Trixa e ndoqi nga pas duke i kërkuar falje asaj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ermal Delija, i riu nga Mitrovica, i cili mbrëmë humbi…