Donnarumma kushton 50 milionë euro

09 gusht 2019 | 18:11

Skuadra e Paris Saint Germain ka mësuar çmimin që duhet ta paguajë për shërbimet e Gianluigi Donnarumma.

Pas largimit të Buffonit dhe Trappit nga Franca, PSG-ja është në nevojë për një portier, dhe emri që po përmendet në mediet italiane, është ai i Donnarummas. “Gazzetta dello Sport”, raporton se Milani është gati ta shes yllin e saj për 50 milionë euro.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka thënë se ditëve të…