Dortmundi heq dorë nga Mandzukiqi

27 korrik 2018 | 12:21

Borussia Dortmund tërhiqet nga gara për transferimin e Mario Mandzukiq.

Lajmi u konfirmua nga shefi ekzekutiv i klubit gjerman, Hans-Joachim Watzke. 59-vjeçari deklaroi se Mandzukiqi është një lojtar i madh dhe shumë ambicioz dhe për këtë e dëshironte si përforcim në skuadër, por që për fat të keq nuk mund të arrihet.

Watzke deklaroi se bënë maksimumin, por drejtuesit e Juventusit nuk e shesin lojtarin, pasi e konsiderojnë të rëndësishëm për skuadrën.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Regjisori Durim Kryeziu, me filmin i tij “Familja”, ishte një…