Drejtpërdrejt: Ceremonia e tranzicionit të FSK-së në ushtri

14 dhjetor 2018 | 17:04

Qeveria e Kosovës në Prishtinë është duke organizuar ceremoninë solemne në të cilën do të shënohet tranzicioni i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK) në ushtri, pas votimit të sotëm në Kuvendin e Kosovës.

Drejtpërdrejt nga ceremonia për ushtrinë e Kosovës

Gepostet von KosovaPress am Freitag, 14. Dezember 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjimnazi “Hasan Nahi” në kuadër të Fondacionit për Arsim dhe…