Drenica deklason KEK-un në miqësore

21 janar 15:19

KF Drenica e ka mposhtur KF KEK-u në ndeshjen miqësore që është zhvilluar të hënën, me rezultat 3-0.

Golat për skuadrën kuqezi nga Skenderaj i realizuan Uka, Prokshi dhe Mziu. Të dy këto skuadra bëjnë gara në IPKO Superligën e Kosovës në futboll.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ekspertët kanë zbuluar mënyrën më të mirë për të ndezur…