Drita dhe Gjilani po fitojnë

08 tetor 15:19

Ish-kampionia e Kosovës në futboll, Drita është duke fituar në ndeshjen ndaj Drenicës në Skenderaj, me rezultat 0-1.

Golin e vetëm për skuadrën nga Gjilani e shënoi sulmuesi Gilberto Fortunato, në minutën e 39-të.

Ndërsa në ndeshjen tjetër, Gjilani ka arritur që të mbyllë pjesën e parë me epërsinë e një goli. Tomislav Busiq realizoi ndaj Dukagjinit në minutat shtesë të pjesës së parë.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Drejtësisë (MD) e Republikës së Kosovës nëpërmjet një…