Drita e shkatërroi Bashkimin

16 janar 2018 | 15:43

Skuadra e Dritës nga Gjilani e ka mposhtur bindshëm skuadrën e Bashkimit të Koretinit, me rezultat 6-0.

Golat për skuadrën e Bekim Isufit i shënuan Krasniqi, Shabani, Ramadani, Zeqiri dhe dy gola Salihu. Skuadra e Dritës të enjten do të udhëtoj për në Shkup ku do të zhvilloj edhe miqësoren e dytë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefja e politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini,…