Drita – Feronikeli, ky është rezultati pas pjesës së parë

25 nëntor 14:22

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit të javës së 16-të, në IPKO Superligën e Kosovës në futboll në mes Dritës dhe Feronikeli.

Skuadra e Feronikelit është duke fituar pas dyzetepesë minutave të parë (0-1), kurse golin e vetëm e ka shënuar kapiteni Lapidar Lladrovci, në minutën e 41-të. Pjesa e dytë pritet të jetë edhe më e zjarrtë për faktin se kampionët e Dritës nuk do të pajtohen me humbje.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
29-vjeçarja Ana Cheri, është ndër modelet më seksi në botë…