Dua Lipa ‘çmend’ fansat e veshur me bikini

24 maj 11:31

Përveç këngëve te saja, këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është mjaft e njohur dhe për fizikun shumë tërheqës.

Së fundmi ajo ka marrë një mori komplimentesh nga  fansat, pas publikimit të disa fotove gjatë pushimeve. E veshur me një palë rroba banje me lule, Dua duket mahnitëse teksa qëndron e shtrirë buzë një lumi, nën rrezet e diellit.

Shumë tërheqëse/ Dua Lipa ‘çmend’ fansat e

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rreth 100 tifozë të ekipit italian të Romës kanë mbërritur,…