Dua Lipa po pushon në Shqipëri (foto)  

16 gusht 12:35

Ylli i muzikës botërore, Dua Lipa duket se pas festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë, ka zgjedhur të pushojë në Shqipëri.

Vetëm 10 ditë para se festivali i krijuar nga babai i saj Dukagjin Lipa dhe vetë Dua të çelë siparin edhe në Tiranë, këngëtarja po shijon bregdetin e Jugut të vendit.

“Vajza shqiptare në Shqipëri”, është mbishkrimi që këngëtarja i bashkëngjit fotove, ku duhet theksuar se duket tepër simpatike.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Telefonat e mençur të palosshëm më në fund kanë tërhequr…