Dua Lipa shfaqet pranë të dashurit (Foto)

15 mars 2019 | 11:49

Ata janë të njohur si një nga çiftet që nuk ndahen asnjëherë. Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Isaac Carew, 32-vjeçar, dukeshin shumë të lumtur dhe të dashuruar në promovimin e librit të ri “The Dirty Dishes” të Isaac Carew në Londër.

Këngëtarja e hitit “One Kiss”, 23 vjeçe, dukej mahnitëse, e veshur me një fustan të zi dhe ari të ndezur, teksa vinte në pah këmbët atraktive, shkruan “DailyMail”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Selena Gomezi ka folur për albumin e saj të ri.…