Dua Lipa uron Vjosa Osmanin

06 prill 11:46

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka uruar në rrjetet sociale Presidenten e re të Kosovës Vjosa Osmani.

Dua ka publikuar një foto të Vjosës dhe në mbishkrimin e saj shprehet se është shumë e lumtur që shikon një femër të arrijë kaq shumë.

“Urime Madamë Presidente! Sa e mrekullueshme të shikosh një femër në majë”, ka shkruar Dua për Vjosa Osmanin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot (e martë) dhe nesër (e mërkurë) do të zhvillohen…