Dua publikon foto nga shtrati me të dashurin

05 gusht 11:56

Dua Lipa dhe i dashuri saj Anwar Hadid janë parë gjithmonë në shoqërinë e njëri-tjetrit këtë periudhë.

Madje ata nuk kanë ngurruar që të shpërndajnë çaste intime me ndjekësit në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar, dyshja shihet e shtrirë në shtrat, ndërsa në mes tyre është edhe qeni të cilin sapo e kanë adaptuar, Dexter.

Kujtojmë se Dua dhe Anwar kanë një vit që shoqërohen së bashku, ndërsa së fundmi kanë nisur të bashkëjetojnë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot bëhen 25 vjet nga operacioni “Stuhia” (Oluja) i Forcave…